04.aprīlī plkst. 19:00 publiska diskusija “Tukšums un Līdzjūtība” ar Bilu Kareli

Visas Mahajānas skolas piekrīt tam, ka tukšums un līdzjūtība apvienojas kopīgā izpratnē. Budhas mācība ir piesātināta ar skaidru tukšuma izpratni un līdzjūtību. Šajā publiskajā diskusijā, Karela k-gs apspriedīs secīgās ceļa izpratnes posmus līdz pat tukšuma jēdziena izpratnei un līdzjūtības trim pakāpēm, tā izsmalcinātībā. Mācības notiks angļu valodà ar tulkojumu uz krievu valodu.

Norises vieta: Riga Drikung Ngaden Choling, Tērbatas ielā 74.

Ieteicamais ziedojums: EUR 7.

Bils Karelis (Bill Karelis) ir dzimis Bostonā, Amerikas Savienotajās Valstīs, un ieguvis izglītību Hārvardā, kuru absolvējis 1969. gadā, saņemot izcilo Phi Beta Kappa goda rakstu. Daudzus gadus viņš darbojās uzņēmējdarbība, un paralēli studēja pie dižiem meditācijas meistariem un skolotājiem no Tibetas. Viņš ir pasniedzis dharmas mācību vairāk kā 20 valstīs un 100 cietumos.

Viņa pirmā grāmata, “Dzīvot pilnvērtūgu dzīvi: rodot saprātu un labumu neprognozējamajā” (“Living Life Fully: Finding Sanity and Goodness in the Unpredictable,”) tika izdota 2013. gadā un otrā –  Ķā sniega lauva tā pirmatnīgumā: pamata labestības taka”( “Like a Snow Lion in Its Prime: the Path of Basic Goodness”) tiks izdotas 2017. gada jūnijā. Viņš bauda kaligrāfijas mākslas diciplīnu, dzeju un fotogrāfiju, un kopā ar sievu Brigitu mitinās Bolderā, Kolorādo.