9. jūnijs īpaša diena – … Buddhas dzimšanas, apskaidrības sasniegšanas un nonākšanas paranirvānā diena.

Saka Dava laiks saskaņā ar tibetiešu mēness kalendāru, iekrīt gada ceturtajā mēnesī un 9. jūnijs ir brīnumu diena, kad svinam Buddhas dzimšanu, apskaidrības sasniegšanu un nonākšanu paranirvānā. Tradicionāli pieņemts, ka šajā laikā paveiktās darbības ir ar ļoti lielu 100 miljonus reižu daudzkāršojošu karmisko efektu. Īpaši svētīgi ir lasīt sūtras, īpaši ieteikts lasīt Zeltainās Gaismas Sūtru http://fpmt.org/education/teachings/sutras/golden-light-sutra/, veikt dažādas prakses, veikt pozitīvas, citiem un sev labu nesošas darbības, arī būt devīgiem un atbalstīt finansiāli Dharmas skolotājus un centrus, kas palīdz mums izprast Buddhas mācību būtību.

Piektdien, 9. jūnijā visas dienas garumā, jebkurā laikā, jau no pulksten 11.00 aicinām pievienoties Ritai stūpu un tsa – tsa liešanas un krāsošanas darbnīcā. Savukārt, pulksten 18.00 turpinām īpašās dienas atzīmēšanu ar ūdens un sveču piedāvājumu liešanu un Vadžras Griezēju Sutras (angliski) kopīgu lasīšanu Lamas Zopa Rinpočes ilgam mūžam.

Laipni aicināti visi, kas vēlas piedalīties jebkurā no šīm aktivitātēm, līdzi ņemot savu sveču piedāvājumu (derēs tējas svecītes) un, ja vēlaties, arī ko ēdamu, kas pašam garšo (piemēram, tēja, cepums, pašcepta maizīte, vai kāds auglis), lai prakšu veikšanai pietiek spēka. ) Papildus info zvanot Ritai +371 29416579.