6. jūlijā plkst 18.00 atzīmējam VS DALAILAMAS dzimšanas dienu

6. jūlijā, Viņa Svētības Dalailamas 82 gadu jubileju visā pasaulē atzīmē tibetiešu un daudzu citu tautību Dharmas studenti! Viņa Svētība ir daudzu Dharmas studentu garīgais līderis, FPMT organizācijas līdera Lamas Zopa Rinpočes guru, Nobela prēmijas ieguvējs un visu dzīvo būtņu un planētas vides aizstāvis un miera nesējs pasaulē.

Sirsnīgi vēlam daudz laimes un stipru veselību dzimšanas dienā! Lai visas Viņa Svētības vēlmes ātri, ātri piepildās, lai Viņa Svētība dzīvo un sniedz Dharmas mācības vēl jo ilgi!

6. jūlijā pulksten 18.00, atzīmējot Viņa Svētības dzimšanas dienu, aicinām Budisma un meditācijas centrā Ganden kopīgi lasīt Ārjas Sanghatas Sūtras tekstu latviešu valodā!

Tie, kas lasa, dzird vai pārraksta Ārja Sanghata Sūtras tekstu, uzkrāj neizmērojamus nopelnus un attīra daudz uzkrātās negatīvās karmas. Vairāk uzzini šeit: http://fpmt.org/education/teachings/sutras/sanghata-sutra-in-various-languages/

Ārja Sanghata Sūtras tekstu latviešu valodā iztulkojis Jānis Balodis un rediģējis Helmūts Ancāns, un šis ir vienīgais sūtras teksts, kas latviešu valodā pieejams pilnā versijā. Savu teksta kopiju vari saņemt arī pie mums Ganden centrā un paņemt līdzi uz mājām.

Dalai-Lama