28.septembrī plkst. 18.00 dokumentālā filma par Stūpas celtniecību

Aicinām uz dokumentālās filmas vakaru par vienīgās Stūpas Peru celtniecību ar mūsu tautieša Vladimira Baumaņa komentāru, kurš palīdzēja šo Stūpu būvēt!

„Stūpu celtniecība neskaitāmām jūtošām būtnēm palīdz vairot mieru un laimi. Rezultātā, tiek remdēti kari, slimības un negatīvās emocijas. Tā vietā, lai justu bezcerību, ļaudis iegūst drosmi. Tā ir par mieru – visiem, kas to aplūko, visai valstij, visai pasaulei un visām jūtošām būtnēm. „ – Lama Zopa Rinpoče

2016. gadā zemē, kas atrodas tik ļoti tālu no budistu kultūras, un tomēr tik līdzīga Himalaju kalniem – Peru, Andu kalnos, tika uzcelta Stūpa.

Projekta autors ir Viņa Svētība Drikung Četsang Rinpoče, kurš izvēlējās šo vienu no skaistākajām zemēm, pašā seno inku impērijas sirdī, lai tur dotu savu svētību pirmās visā Peru zemē stūpas celšanai. Tā atrodas Kusko Peru 3800 metru augstumā un ir atzīta par visaugstākajā vietā celtu stūpu pasaulē, neskaitot Himalaju reģionā celtās stūpas, kur to atrašanās vieta ir tikpat augstu vai vēl augstāk.

Mūsu tautietim, Vladimiram Baumanim, jūrniekam un ceļotājam, paveicās ne tikai piedalīties šajā unikālajā projektā – uzcelt Stūpu tālā eksotiskā zemē, bet arī uzņemt par to dokumentālu filmu. Tajā sīki un smalki parādīti visi Stūpas celšanas posmi, un paskaidrota stūpas celšanas dziļā nozīmi, ar nolūku iedvesmot jebkuru cilvēku uz šīs Zemes, ka viss ir iespējams un ikviens sapnis var kļūt par realitāti!

Vladimirs Baumanis: piedzimis Rīgā, Latvijā. Jūrnieks, celotājs, Budisma praktizētājs. Pēdējos 4 gadus dzīvojis Peru, indiāņu ciltīs un Andu kalnos, kā arī Amazonas džungļos. Pēc VS Drikung Četsang Rinpočes norādījumiem, uzcēlis pirmo Stūpu visā Perū.

Ieeja par ziedojumiem 5-10 EUR (pēc vēlēšanās un iespējām).

Kas ir Stūpa, kas tajā iekšā un ko dod tās būvniecība?

Budistu mākslas ikona

Apgaismības prāta attēlojums

Tā ir pilna ar sakrāliem attēliem, mantrām un svēto būtņu relikvijām

Piedalīties tās būvniecībā, vai sponsorēt to, ļoti spēcīgā veidā uzkrāj nopelnus un attīrīt negatīvo karmu

Kāds labums no Stūpas? 

Dzīvosi ilgu, laimīgu, harmonisku dzīvi

Šajā un nākamajās dzīvēs tava sirds būs devīga

Sekmēsi brīvības gūšanu no negatīvajām emocijām

Ātri sasniegsi apgaismību.

28.09. 18.00 par Stūpu21641422_1773431649353296_1728725089_n