15.- 21. jūlijā un 21.-29. jūlijā meditācijas retrīti Igaunijā, ar Glenu Svensonu

Jau septīto reizi Glens Svensons ierodas vadīt šos retrītus Igaunijā. Arī šogad tie notiks mierpilnā vidē Männiku viesu namā Viljandi. Vēl vari paspēt pieteikties!

Pirmais retrīts notiks 15.-21. jūlijā un tā pamatā ir populārais Glena vadītais budisma ievadkurss, ko viņš regulāri vada Indijā un citur pasaulē Budisma pamati un meditācijas (Foundation of Buddhist Thought and Meditation). Tiem, ka jebkad gribējuši uzzināt, kas ir budisma gudrības pamatā un iemācīties meditēt, šī nedēļa būs izdevusies. Arī tiem, kas ir jau iepriekš studējuši un guvuši padziļinātas zināšanas, tomēr vēlas nostprināt pamatzināšanas, šis kurss ir domāts jums.

Otrais retrīts notiks 21.-28. jūlijā un tas veltīts Šamatas un Vipasanas meditācijai. Šīs divas meditācijas prakses palīdzēs attīstīt mieru, līdzsvaru un prāta skaidrību, kā arī palīdzēs dziļāk izprast mūsu pašu būtības un apkārtējās realitātes dabu. Šajā nedēļā būs vairāk meditācijas prakses un mazāk mācību.

Ja vēlies papildināt davu praksi, kad ar mācībām, gan meditāciju, piesakies abiem retrītiem un izbaudi divu nedēļu atslēgšanos no ārpasaules, gūstot pamatīgu pieredzi.

Papildus informācijai, sazinies ar retrīta organizētājiem: retreatinestonia@gmail.comRetrīta programma un apraksts: https://retreatinestonia.blogspot.com/