Kā pārinstalēt prātu? 25. un 27.jūnijā, plkst. 19:00 God. Namgjels

Kā pārinstalēt savu prātu un sākt izmainīt savas emocionalās reakcijas? Sāksim tur, kur esam – atpazīt traucējošās emocijas un mainīt tās!

Mēs dzīvojam tādā lielā tempā, visapkārt steiga un skriešana- tā ir mūsu pasaule ar šķietami neizpildāmiem uzdevumiem, īsiem termiņiem un raizēm, kas mums brūk no visām pusēm.

Saskaņā ar budismu, mūsu pasaule ir tāda kā paši to sev esam radījuši prātā un redzam, nevis otrādi. Tādejādi, ja saprotam mūsu darbības un reakcijas un to kā pašu emocijas gūst varu pār mums, varam sākt kaut ko mainīt.

Tiklīdz sapratīsim prātu un tā darbības, un kā tās radušās, pasaules uztvere un mūsu pieredzes reakcijas sāks mainīties. Runāsim par dažādām emocijām, tādām kā dusmas, aizkaitināmība, kaislīga pieķeršanās vai nepatika pret lietām un cilvēkiem, un zemu pašapziņu.

Vēlamais ziedojums: 7-10 EUR par vienu vakaru.

Par skolotāju: Godājamais Lobsangs Namgjels – austrālietis, budists vairāk kā 20 gadus, no tiem 15 gadus ir mūks, mācījies pie tādiem izciliem Skolotājiem kā Viņa Svētība Dalailama, Denma Ločo Rinpoče, Čoden Rinpoče, Lama Zopa Rinpoče, Čoeding Rinpoče, Gen Lamrimpa un Geše Sonam Rinpočes. Viņš ir pabeidzis četru gadu Lam-Rim retrītu, kā arī daudzus tantriskos retrītus. Māca dažādās valstīs kā Indijā, Nepālā, Meksikā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Krievijā, Eiropā un ASV. Vairākas reizes viesojies Latvijā.

Pats par sevi saka, ka ir vienkāršs austrāliešu mūks, kurš praktizē un dzīvo saskaņā ar Tibetas budisma principu “vismaz nekaitē un, kad vari, centies nest labumu visām jūtošajām būtnēm”. Viņa mājas lapa ir: http://Venerable-Namgyel.com.

Uzreiz pēc Jāņiem, vēl viena tikšanās notiks Zikurātā par to vairāk uzzināsiet apmeklējot viņu mājas lapu www.zikurats.lv.

Visi saņemtie ziedojumi tiek izmantoti skolotaja lidmašīnu biļešu un uzturēšanās izdevumu segšanai, kā arī skolotāja piedāvājumam pateicībā par sniegtajām mācībām!
Informācijai: info@ganden.lv, tel. 26439430