07.-09. septembrī “Kā izmainīt negatīvos ieradumus un sākt dzīvot pilnvērtīgi”, Dons Hendriks.

Daudzi mūsu dzīves sarežgījumi un grūtības ir mūsu pašu negatīvo ieradumu darbības un domas. Tie kaitīgie ieradumi mierīgi kontrolē mūsu dzīvi, kamēr mēs cenšamies atrast līdzsvaru un nekas nesanāk. Nedēļas nogales mācības veltītas tam, lai atpazītu šos dažādos un noturīgos ieradumu veidus, kas grauj mūsu pašapziņu un kaitē ikdienas līdzsvaram. Tā vietā, apgūsim metodes, kā tos iznīcināt un pacentīsimies izkopt jaunus patiesas labsajūtas veicinošus uzvedības veidus.
Programma:
7.09. 19.00-21.00
8.09. 10.00-12.00 un 14.00-16.00
9.09. 10.00-12.00 un 14.00-16.00
Mācības notiek par ziedojumiem (ieteicamais apmērs: 7-10 EUR par 2h sesiju, 10-12 EUR par dienu vai 25 EUR par visu nedēļas nogali)
Arī tad, ja netiekat uz visām dienām, esat laipni lūgti atnākt uz vismaz vienu mācību sesiju!
Mācības notiek angļu valodā ar tulkojumu latviski.
Dons Hendriks (Don Handrick) 6 mēnešus gadā pavada Santa Fē, Ņūmeksikā (ASV) kā rezidējošais Thubten Norbu Ling (FPMT) centra skolotājs paralēli mācot vēl vienā vietējā centrā un darbojoties kā brīvprātīgais Atbrīvošanas Cietuma Projekta (Liberation Prison Project) ietvaros, kur palīdz apgūt budisma mācību vietējā cietumā. Atlikušo pusgadu Dons pavada mācību tūrēs visā pasaulē. 2015. gadā Dons bija izvēlēts par skolotāju, īpaši populārajam Novembra kursam, kas katru gadu notiek Kopan klosterī Katmandu, Nepālā un reģistrācijas dienā visi 200 studenti piesakās pirmo stundu laikā, citiem dodot iespēju iestāties gaidīšanas sarakstā.
1993. gadā, Dons, pēc tam kad bija izlasījis Sogjala Rinpočes Dzīvo un mirušo grāmatu (The Tibetan Book of Living and Dying by Sogyal Rinpoche), nākamos divus gadus studēja budismu Sogjala Rinpočes organizācijas ietvaros, un tad, 1996. gadā uzsāka studijas Tse Čen Ling (Tse Chen Ling) centrā San Francisko ar godājamo Robinu Kortinu. Tā sākās viņa budisma mācību ceļš.
2004. gadā Dons pabeidza Advancēto budisma sūtras un tantras septiņu gadu studiju programmu (Masters Program in Advanced Buddhist Studies of Sutra and Tantra) Lamas Tsongkhapas Institūtā, Itālijā. Viņš ir mācījies pie augsti kvalificētiem lamām Tibetas budisma tradīcijā, tādiem kā Viņa Svētība Dalailma, Lama Zopa Rinpoče, Ribur Rinpoče, Čoden Rinpoče un Khensur Džampa Tegčok.
Vairāk informācijas par skolotāju viņa mājas lapā: https://www.donhandrick.com/