17., 18., 19., 20. oktobrī Geše Lharampa Dakpa Rīgā

Aicinām uz mācībām ar šī gada noslēdzošo viesskolotāju Geši Lharampa Dakpa!

Mācības notiek Rīgā , Ganden budisma un meditācijas centrā

17.10. pl. 19-21 Mācības

18.10. pl. 19-21 Tējas vakars ar skolotāju

19.10. pl. 10-16 Mācības

20.10. pl. 10-16 Mācības

Aizpildi pieteikuma anketu un uzdod savu jautājumu vēl pirms mācībām šeit:  https://forms.gle/Qem9xBGicLziUUys7

“Kamēr vien pastāvēs Visums, kamēr uz zemes būs dzīvība, arī es vēlos pastāvēt, lai kliedētu pasaules ciešanas.” Šantideva 

Kā meditē bodistavas?

Filozofs Šantideva savā darbā apraksta iedvesmojošas un noderīgas meditācijas, devības un sirdsgudrības prakses. Kaut arī sarakstīts pirms vairāk kā tūkstoš gadiem, tas joprojām ir visbiežāk citētais darbs un kalpo kā iedvesma gan nopietniem praktizētajiem, gan iesācējiem augstākas motivācijas gūšanai.

Gešes Dakpa kvalifikāciju visu līmeņu mācību sniegšanai nosaka lharampa “grāds”, kas iegūts gadiem intensīvi studējot budisma filozofiju. Tieši viņa zināšanu dēļ ir vērts apmeklēt mācības un klausīties viņa skaidrojumu meistara Šantidevas pamācībām un šoreiz koncentrēsimies tieši uz meditācijas praksi un tās nozīmi.

Norises vieta: Ganden centrs, Miera ielā 11-1, Ārdurvju kods: 3254A

Mācības paredzētas visiem, tās tiks izskaidrotas viegli uztveramā veidā. Mācības tiks tulkotas no tibetiešu valodas krieviski, nepieciešamības gadījumā arī latviski.

Mācības notiek par ziedojumiem* (~10-12 EUR par vakaru, ~15-20 EUR par vienu dienu vai ~40 EUR par visu mācību kursu kopā)

Geše Dakpa ir dzimis 1970. gadā, Indijā un 1992. gadā kļuvis par pilnībā ordinētu mūku. Nākamos desmit gadus intensīvi studējis budisma filozofiju, Geše Dakpa ieguva lharampa “grādu” , tā sasniedzot augstāko prestižo Tibetas budisma Gelug tradīcijas izglītības līmeni. Viņš ir Maskavas FPMT centra rezidējošais skolotājs. Papildus info: http://aryadeva.spb.ru/guru/jampadakpa/

Uz tikšanos!

Jūsu Ganden centrs

www.ganden.lv

Miera ielā 11-1, Rīgā

Ārdurvju kods: 3254A

+371 26375878

*Tradicionāli Budas mācibas ir pieejamas visiem, tāpēc piedāvājam iespēju arī tiem, kuri nevar atļauties šo ziedojumu, sazināties ar mums, lai vienotos par iespēju ziedot mazāk vai apmeklēt mācības bezmaksas. Visi saņemtie ziedojumi tiek izmantoti skolotāja ceļa, izmitināšanas un maltīšu izdevumu segšanai, kā arī pateicības ziedojumam par sniegtajām mācībām.