ATCELTS/PĀRCELTS: 22-27.04.2020 GODĀJAMAIS NAMGJELS RĪGĀ!

 

UZMANĪBU! Neparedzētu un no skolotāja neatkarīgu apstākļu dēļ godājamā Namgjela vizīte Rīgā nenotiks, un skolotājs patiesi atvainojas.

Mēs ļoti ceram, ka skolotājam vēl būs iespēja paviesoties Rīgā un sūtām mūsu sirds skolotājam mīlestību tieši tā, kā viņš to mums mācījis nekaitāmas reizes.

ATTENTION! Due to unexpected circumstances beyond his control our beloved teacher of the heart Venerable Namgyel had to cancel his visit in Riga planned on April 22-27 and deeply apologizes.

We are hoping very much to see the beloved teacher in Riga again as soon as it would be possible, and so we are sending him love evert time we think of him exactly as he tought us so many times before!

Godājamais Lobsangs Namgjels praktizē budismu vairāk kā 30 gadus un no tiem 20 gadus ir mūks, mācījies pie tādiem izciliem Skolotājiem kā Viņa Svētība Dalailama, Denma Ločo Rinpoče, Čoden Rinpoče, Lama Zopa Rinpoče, Čoeding Rinpoče, Gen Lamrimpa un Geše Sonam Rinpočes. Viņš ir pabeidzis četru gadu Lam-Rim retrītu, kā arī daudzus tantriskos retrītus. Māca dažādās valstīs kā Indijā, Nepālā, Meksikā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Krievijā, Eiropā un ASV. Vairākas reizes viesojies Latvijā.

Pats par sevi saka, ka ir vienkāršs austrāliešu mūks, kurš praktizē un dzīvo saskaņā ar Tibetas budisma principu “vismaz nekaitē un, kad vari, centies nest labumu visām jūtošajām būtnēm”. Viņa mājas lapa ir:   http://Venerable-Namgyel.com