27. februārī plkst. 14.00 Zeltainās gaismas sūtra ar god. Sāru Trešeru

Brīdī, kad mums ir nepieciešams visvairāk atbalsta, un spēka palīdzēt citiem, tāpat stiprināt mieru pasaulē un mieru mūsu sirdīs, Stokholmas budisma centrs aicina svētdien 27. februārī plkst. 14.00 pievienoties viņu rīkotajā tikšanās ar godājamo Sāru Trešeru un kopā skaitīt šo īpašo sūtru.

Lama Zopa Rinpoče šo sūtru iesaka lasīt ikvienam, jo šī ir viena no spēcīgākām tibetiešu budisma sūtrām mieram. Pat ja tikai dažas rindiņas katru dienu.

Godājamā Sāra Trešera (Venerable Sarah Thresher) mums izskaidros šīs sūtras labās īpašības detalizētāk, kā arī padalīsies ar dažiem brīnumainiem stāstiem saistītiem ar šo sūtru. Pēc tam mēs kopā paskaitīsim kādu gabaliņu no tās angļu valodā.

Zeltainās Gaismas Sūtra (links lejupjādei)

VAIRĀK PAR SKOLOTĀJU:
Godājamā Sāra Trešera ir dzimusi Londonā 1960. Gadā un īsi pēc bakalaura grāda iegūšanas 1982. gadā iepazinās ar Tibetas budisma mācībām Kopana klosterī, Nepālā. Viņa mācījās un pieņēma patvērumu pie Lamas Ješi. Tad turpinot budisma mācības, 4 gadus vēlāk (1986. gadā) pieņēma mūķenes solījumus pie VS Dalai Lamas Bodhaijā, Indijā. Kādu laiku darbojusies Wisdom Publications izdevniecībā, 1992. gadā viņa sāka pasniegt budisma mācības visā pasaulē. Paralēli rediģējot vairākas Lamaz Zopas Rinpočes grāmatas. Pašlaik viņa dzīvo netālu no Bouda stūpas Katmandu, Nepālā.

Vairāk informācijas par sūtru šeit: http://fpmt.org/education/teachings/sutras/golden-light-sutra/

Lamaz Zopas Rinpočes ieteikumi praksēm mieram Ukrainā:

Advice from Lama Zopa Rinpoche: Practices for Ukraine

PRAKTISKA INFORMĀCIJA
Datums un laiks: svētdiena, 27. Februāris plkst. 14.00-15.30
Valoda: Angļu
Vieta: tiešsaistē Zoom platformā
Ziedojums: pēc iespējām un vēlēšanās

Pasākums notiek sadarbībā ar Stokholmas Yeshin Norbu centru!

https://us02web.zoom.us/j/89129933794?pwd=VU5aSXJhUmZwTlFya1dHbFlmNUF5dz09

parole: peace