7. martā plkst. 18.00 “Kā savu tagadni un nākotni pieņemt atbildīgi?” ar Endiju Vistreihtu

Reģistrējies, aizpildot anketu –>
“Piesakies nodarbībām ar Endliju Vistreihtu šeit”

 

“KĀ SAVU TAGADNI UN NĀKOTNI PIEŅEMT ATBILDĪGI?” ar Endiju Vistreihtu pirmdien 7. martā plkst. 18.30

Šīs nodarbības tēma ir ciešanas jeb otrā cēlā patiesība budisma filozofijas izpratnē.

Lai labāk izprastu budisma pieeju dzīvei, jāaplūko četras cēlās patiesības. Arī Buda savu ceļojumu sāka saskatot un izprotot šīs patiesības caur savu pieredzi. Un tās bija pirmās, ar kurām viņš dalījās ar saviem mācekļiem.

Daudzi budismam raksturīgi aspekti ir atrodami arī citās mācībās un reliģijās: būt laipniem vienam pret otru, būt mīlošiem, nedarīt otram pāri utt. Tomēr, ir vēl kaut kas ļoti noderīgs un tās ir dažādās praktiski pielietojamās metodes, piemēram par to kā attīstīt mīlošu laipnību un līdzjūtību.

Pavērojot pasauli – cilvēki un dzīvnieki, un visas dzīvās būtnes cieš un apzinās citu dzīvo būtņu ciešanas. Mums visiem ir lielākas vai mazākas grūtības dzīvē.

Mācības notiek pirmdienu vakaros
Datumi: 10.01., 14.02., 07.03., 02.05., 06.06., 27.06., 01.08., 05.09., 03.10., 07.11., 5.12. plkst. 18.30- 20.00

Reģistrējies, aizpildot anketu –>
“Piesakies nodarbībām ar Endliju Vistreihtu šeit”

VAIRĀK PAR NODARBĪBU KURSU:
Šīs tikšanās ir domātas jums pašiem kā iespēja veltīt laiku tikai sev šo pusotru stundu reizi mēnesī, lai dotos sevis pašizziņas un pašatklāsmes ceļojumā gada garumā.

Šādā formātā mums līdz šim tikšanās nav notikušas. Tās nebūs mācības klasiskajā izpratnē un mēs ceram, ka jums būs interesanti piedalīties tajā kopā ar zinošu vadītāju. Viņš pats līdzīgā ceļojumā devies pirms vairāk kā 40 gadiem un to turpina to vēl joprojām. Tagad ir piekritis palīdzēt un iedrošināt mūs izzināt sevi caur budisma filozofiju līdzīgā veidā.

Nodarbībās tiks iekļautas arī vadītās meditācijas un iespēja dalīties savā pieredzē un savās sajūtās. Mēs iedrošinām jūs tām ļauties, jo nav nepareizu jautājumu vai skaidrojumu!

VAIRĀK PAR SKOLOTĀJU:
Endijs Vistreihts (Andy Wistreich) dzimis Anglijā 1950, gadā un lielāko daļu savas dzīves veltījis izglītībai. Pagājušā gadsimta astoņdesmitājos gados viņš sāka praktizēt un vēlāk pasniegt budisma mācību, vadot un organizējot retrītus, kā arī kļūstot par FPMT (https://fpmt.org/) organizācijas centra vadītāju Apvienotajā Karalistē. Mācījies pie tādiem lieliem skolotājiem, kā VS Dalai Lama, Lama Ješi, Lama Zopa Rinpoče un geše Vangčens. Viņš bijis Rīgā 4 reizes.

Ņemot vērā Endija ilggadējo pieredzi, šīs tikšanās un sarunas solās būt interesantas un noderīgas!

TEHNISKĀS DETAĻAS:
Oriģinālvaloda: Angļu
Tulkojums: Latviski
Vieta: Tiešsaistē 
Nodarbības ir bezmaksas!

Būsim pateicīgi par ziedojumiem: Pēc iespējām un vēlēšanās (ieteicamais ziedojums EUR 10-12 par vienu nodarbību)
Tos piedāvāsim skolotājam pateicībā par sniegtajām mācībām