2022.g. 27.-28. augustā Budisma filosofija mierīgai dzīvei ar Geši Dordži Damdul

Laipni lūdzam jūs 27. un 28. augustā divu dienu mācībās (katru dienu no plkst. 09.00 līdz plkst.16.00) uz tikšanos ar harizmātisko skolotāju Geši Dordži Damdulu (Geshe Dorji Damdul).

Pasākums notiek tiešsaistē ar tulkojumu latviski (sadarbībā ar Somijas centru)

Geše Dordže Damdul 2022. g. 27.-28. augustā

PIESAKIES ŠEIT! 

Šajās mācībās Geše mācīs par Vēstuli draugam – tekstu, kuru Nāgārdžuna sacerēja priekš sava mācekļa un drauga, karaļa Dečo Zangpo, izklāstot visu ceļu uz apgaismību saīsinātā un praktiskā veidā tā, lai tas būtu piemērots praktizētājam ar daudziem laicīgiem pienākumiem.

Geše Dordži Damdul palīdzēs izprast šo vērtīgo tekstu, kurā ietverts dziļš viedums, tādā veidā, kas padara to pieejamu un praktiski pielietojamu mums, kas dzīvo mūsdienu sabiedrībā.

VAIRĀK PAR NODARBĪBĀM:
Mācības notiek tiešsaistē Zoom vietnē angļu valodā ar tulkojumu latviski
Ziedojums: 20 EUR par dienu vai 30 EUR par abām dienām kopā

To varat ieskaitīt kontā:
GANDEN
reģistrācijas nr. 99500003137
Swedbank, kods HABALV22
konta nr. LV84HABA0551004597372

VAIRĀK PAR SKOLOTĀJU:
Geše Dordži Damdul ir apveltīts ar unikālu prasmi izskaidrot tādus dziļus tematus kā Tukšuma viedums un Lielā Līdzjūtība tā, lai tie būtu saprotami arī Rietumu pasaulē dzīvojošajiem cilvēkiem. Viņa mācību stils ir ļoti interaktīvs un Gešes mācībās nav garlaicīgu brīžu.

Pēc 15 gadu Budisma filosofijas mācībām Drepung Loseling klosteruniversitātē, 2002. gadā viņš ieguva augstāko iespējamo – Geše Lharampa grādu. Pēc tam Geše gadu studēja Gyudmed Tantriskajā koledžā. Ar Viņa Svētības Dalai Lamas Biroja rekomendāciju, Geše tika nosūtīts studēt angļu valodu Kembridžas Universitātē, un kopš 2005. gada ir kalpojis kā Viņa Svētības Dalai Lamas tulks, kā arī ir bijis vairāku Viņa Svētības grāmatu līdzautors.

Kopš 2011. gada Geše ir Tibetas kultūras un mācību saglabāšanas organizācijas Tibet House direktors, kur viņš regulāri sniedz mācības par budisma filosofiju, psiholoģiju, loģiku un praksēm.

Gešes izpratne par Rietumu pasauli un mijiedarbība ar Rietumu zinātniekiem dod viņam iespēju pasniegt budisma filosofiju mūsdienīgā veidā, ko ļoti augstu novērtē daudzi viņa ne-tibetiešu skolnieki.

Reģistrējies, aizpildot anketu –>
Piesakies mācībām ar Geši Dordži Damdul šeit