17. martā pl.18.00 “Kā pārvarēt depresiju?” ar Godājamo Maiklu Ješi un Dr. Sandru Vestermani

DISKUSIJA: “Kā pārvarēt depresiju?” ar Godājamo Maiklu Ješi un Dr. Sandru Vestermani

Šajā diskusijā runāsim par depresiju no diviem dažādiem skatu punktiem.

Godājamais Maikls Ješe, budistu mūks no Yeshin Norbu centra Stokholmā, mūs iepazīstinās ar savu dzīvesstāstu un pieredzi, pielietojot budisma zināšanas depresijas mazināšanai. 

Savukārt Sandra Vestermane pastāstīs, kas ir depresija no neirozinātnes skatu punkta un kādas ir mūsdienīgākās un jaunākās pieejas depresijas ārstēšanā.   

Mācību datums: 17. marts
Pasākuma laiks: pl. 18.00–21.00
Mācības vada: Maikls Ješe un Sandra Vestermane
Valoda: Angļu (ar tulkojumu latviešu valodā)
Norises vieta: Ganden centrs (Miera iela 11-1) un tiešsaiste

Biļetes nopērkamas bezrindas.lv

Reģistrācijas anketa, lai saņemtu jaunāko informāciju, ir atrodama šeit!

PAR PASNIEDZĒJIEM:

Dr. Sandra Vestermane – ārste neiroloģe un kognitīvo neirozinātņu maģistre (AON, Vācija, 2018), Neurofeedback trenere (IFEN 2022).

Absolvējusi Latvijas Medicīnas Akadēmijas (Rīgas Stradiņa universitātes) medicīnas fakultāti, rezidentūru neiroloģijā Latvijas Universitātes Pēcdiploma izglītības fakultātē, atkārtoti stažējusies neiroloģijā dažādās Vācijas klīnikās. 

Mācījusies Behavioral Medicine Research and Training Fondation mācību kursos un ieguvusi sertifikātus Certificate of Course Completion BIOFEEDBACK Certification Review Course (2010) un Certificate of Course Completion EEG BIOFEEDBACK Certification Course (2011).

Latvijas ārstu biedrības biedre, Latvijas Neirologu asociācijas biedre, kā arī 2011.g. iestājusies Vācijas sāpju izpētes biedrībā (Deutsche Gesellschaft zum Studium des Schmerzes), Vācijas migrēnas un galvas sāpju biedrībā (Deutsche Migraene – und Kopfschmerz gesellschaft), un Vācijas Biofeedback biedrība (Deutsche Gesellschaft fur Biofeedback e.V.), Association for Applied Psychophysiology and Biofeedback, no 2011.g. No 2021.g. NPSA (Neuropsychoanalysis) biedre. 

Sandrai ir pieredze lekciju un semināru vadīšanā dažādām auditorijām par aktuālām tēmām medicīnā un kognitīvā neirozinātnē. Šī brīža izaicinājums ir starpdisciplināra neirozinātnes un neirobioloģijas integrācija, gūstot praktisku pielietojumu psihoemocionālās un fiziskās veselības uzlabošanā.

 

Godājamais Maikls Ješi (Venerable Michael Yeshe) ir dzimis Londonā, 1966. gadā grieķu/beļģu izcelsmes ģimenē. Viņš tika uzaudzināts Kopanas klosterī Nepālā un kļuva par budistu mūku 7 gadu vecumā. Vēlāk, kad viņam palika 13 gadi, Maikls uzsāka mācības Sera Dže klostera universitātē Dienvidindijā, kur viņš pavadīja turpmākos 18 savas dzīves gadus, studējot budisma filosofiju.

Kopš 1996. gada godājamais Maikls ir ticis aicināts gan dalīties savās zināšanās un pieredzē, gan tulkot citus skolotājus budisma centros visā pasaulē, ieskaitot ASV, Singapūru, Malaiziju un Holandi. 11 gadus viņš dzīvoja Tāras institūtā Melburnā un kalpoja kā Gešes Doga tulks.

Kopš 2020. gada godājamais Maikls ir pastāvīgais skolotājs Yeshin Norbu budisma centrā Stokholmā, kur vada mācības un retrītus.

Skolotājs Latvijā viesojas otro reizi, un mēs ceram, ka viņa zināšanas un mūkam raksturīgā pazemība iekaros arī mūsu studentu sirdis!