2023.g. 13. oktobrī pl.19.00 diskusija par motivāciju ar Dr. Sandru Vestermani un God. Maiklu Ješi

13. oktobrī pl.19.00 Diskusija “Budisms un Neirozinātne: Sevis mainīšanas iespējas un robežas. Motivācija”

13.oktobra diskusijā par motivācijas iespējām un ierobežojumiem tiekas neirobioloģe, neiroloģe Dr. Sandra Vestermane un budistu mūks God. Maikls Ješe.

Ir daudz dažādu jomu, kurās vēlamies pilnveidoties, tiecoties sasniegt, apgūt vairāk, taču zinām – ikdienā sastopamies ar virkni iekšēju un ārēju šķēršļu, kas to traucē īstenot. Visiem pazīstamas 1.janvāra, dzimšanas dienu un citas apņemšanās, kuras tā arī netiek realizētas.

Kāds ir budisma un mūsdienu nerobioloģijas skatījums uz mūsu spēju mainīties, pilnveidoties, sasniegt plānotos mērķus, lai arī kādā jomā tie būtu?

Mācības vada: God. Maikls Ješe un Dr. Sandra Vestermane
Norises vieta: Ganden centrs, Miera ielā 11, Rīgā
Valoda: Angļu un latviešu
Pasākuma laiks: pl. 19.00–21.00

Biļetes klātienei: https://www.bezrindas.lv/lv/budisms-un-neirozinatne-sevis-mainisanas-iespejas-un-robezas-motivacija/12531/

Biļetes tiešsaistei: https://www.bezrindas.lv/lv/lekcija-diskusija-sevis-mainisanas-iespejas-un-robezas-motivacija/12547/

Par pasniedzējiem:
Sandra Vestermane ir neirologs, beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju (Rīgas Stradiņa universitāti) un neirologa specialitāti ieguvusi, vēl 4 gadus mācoties Latvijas Universitātes pēcdiploma izglītības fakultātē rezidentūrā un strādājot P.Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā Neiroloģijas klīnikā, kur darbojās gan ar klīnisko, gan pētniecisko darbu.

Godājamais Maikls Ješi (Venerable Michael Yeshe) ir dzimis Londonā, 1966. gadā grieķu/ beļģu izcelsmes ģimenē. Viņš uzauga Kopanas klosterī Nepālā un kļuva par budistu mūku no 7 gadu vecuma. Vēlāk, 13 gadu vecumā, Maikls uzsāka mācības Sera Dže klostera universitātē Dienvidindijā, kur viņš pavadīja turpmākos 18 savas dzīves gadus, studējot budisma filosofiju.
Kopš 1996. gada God. Maikls ir ticis aicināts gan dalīties savās zināšanās un pieredzē, gan tulkot citus skolotājus budisma centros visā pasaulē, ieskaitot ASV, Singapūru, Malaiziju un Holandi. 11 gadus viņš dzīvoja Tāras institūtā Melburnā un kalpoja kā Gešes Doga tulks.
Kopš 2020. gada God. Maikls ir pastāvīgais skolotājs Jeshin Norbu (Yeshin Norbu) budisma centrā Stokholmā, kur vada mācības un retrītus.