No 11. janvāra “Atklājot budismu” kursa 6. modulis “Viss par karmu” ar Helmūtu Ancānu

“Atklājot budismu” mācību kursa 6. modulis “Viss par karmu” 11., 18., 25. janvārī un 1. februārī pl.18.30

Mācību kursā apskatīsim būtiskos faktus par cēloņu un seku likumu un radīsim skaidru izpratni, kā darbojas karma. Atklāsim efektīvus līdzekļus, kā uzkrāt pozitīvo enerģiju – laimes un veiksmes cēloni – un attīrīt pagātnē veiktas kļūdainas darbības. Piedevām, pētīsim veidus, kā kļūt efektīvas dzīvošanas lietpratējam un tādējādi kontrolēt savu nākotni.

Mācības notiek kursa formātā 4 nedēļas pēc kārtas ceturtdienu vakaros. 1. nodarbība klātienē, Ganden centrā Miera 11-1, pārējās attālināti. Ja netiekiet uz klātienes nodarbību, bet vēlēsieties pieslēgties attālinātajām nodarbībām, tad piesakieties, rakstot uz info@ganden.lv. Saites uz nodarbībām un ieraksti tiks sūtīti tikai reģistrētajiem dalībniekiem.

Mācības vada: Helmūts Ancāns
Valoda: latviešu
Laiks: 11.janvārī klātienē pl.18.30, pārējās nodarbības 18., 25. janvārī un 1. februārī attālināti pl.18.30
Pateicības ziedojums par nodarbību: ~10-12 EUR

PAR PROGRAMMU:
FPMT Budisma meditācijas centrs GANDEN piedāvā iespēju iepazīt budismu 2 gadu ilgā mācību programmā “Atklājot budismu”. Tā ir vairāku FPMT (Mahājānas tradīciju saglabāšanas apvienības) skolotāju izveidota budisma mācību programma, kura ir tapusi Lamas Zopas Rinpočes vadībā, izmantojot viņa padomus. Programma sastāv no 14 tēmām un ilgst 2 gadus.

PAR PASNIEDZĒJU:
Helmūts Ancāns 2013. gadā ar izcilību pabeidzis padziļinātu budisma filosofijas un psiholoģijas septiņu gadu mācību programmu Itālijā, kura veidota uz klasisko Tibetas klosteruniversitāšu mācību programmu bāzes. Pēc tam aizvadījis gadu nošķirtībā, praktiski nostiprinot programmā apgūtās teorētiskās zināšanas. Kopš 2015. gada ir sertificēts Mahajānas budisma filosofijas un psiholoģijas pasniedzējs.

Šīs mācības būs noderīgas ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no reliģiskās vai politiskās pārliecības, tautības, dzimuma vai citiem aspektiem, jo piedāvā pragmatiskas metodes mūsu emocionālās inteliģences attīstīšanai. Šajā apmācībā var iesaistīties jebkurā modulī.

E-pasts: info@ganden.lv
Mājas lapa: ganden.lv, facebook.com/ganden.lv

Ziedot varat Ganden centrā vai ieskaitīt kontā:
Ganden
reģistrācijas nr. 99500003137
Swedbank, kods HABALV22
konta nr. LV84HABA0551004597372

Gadījumā, ja ieteicamais ziedojums ir lielāks par to, ko varat šobrīd atļauties, ziedojiet cik varat. Viss saziedotais tiek izlietots pateicībai skolotājiem par mācībām un Ganden centra telpu uzturēšanai.