No 2. maija “Atklājot budismu” kursa 8. modulis “Ikdienas prakses” ar Helmūtu Ancānu

“Atklājot budismu” mācību kursa 8. modulis “Izveido ikdienas prakses” 2., 9., 16. un 23. maijā pl.18.30

Modulī „Izveido ikdienas prakses” apgūsim rīkus, kas nepieciešami veiksmīgai ikdienas praksei izveidošanai un nostiprināšanai. Noskaidrosim būtiskāko, kas nepieciešams realizāciju iegūšanai. Kā arī aplūkosim veidus, kā padarīt ikvienu veikto darbību nozīmīgu.

Mācības notiek kursa formātā 4 nedēļas pēc kārtas ceturtdienu vakaros. Pirmā nodarbība klātienē, Ganden centrā Miera 11-1, pārējās attālināti. Ja netiekat uz klātienes nodarbību, bet vēlēsieties pieslēgties attālinātajām nodarbībām vai skatīties ierakstus, tad obligāti piesakieties, rakstot uz info@ganden.lv. Nodarbības linki un ieraksti tiks sūtīti tikai reģistrētajiem dalībniekiem.

Mācības vada: Helmūts Ancāns
Valoda: latviešu
Laiks: 2. maijā klātienē pl.18.30,
pārējās nodarbības 9., 16., 23.maijā attālināti pl.18.30

Pateicības ziedojums par nodarbību: ~10-12 EUR

PAR PROGRAMMU:
FPMT Budisma meditācijas centrs GANDEN piedāvā iespēju iepazīt budismu 2 gadu ilgā mācību programmā “Atklājot budismu”. Tā ir vairāku FPMT (Mahājānas tradīciju saglabāšanas apvienības) skolotāju izveidota budisma mācību programma, kura ir tapusi Lamas Zopas Rinpočes vadībā, izmantojot viņa padomus. Programma sastāv no 14 tēmām un ilgst 2 gadus.

PAR PASNIEDZĒJU:
Helmūts Ancāns 2013. gadā ar izcilību pabeidzis padziļinātu budisma filosofijas un psiholoģijas septiņu gadu mācību programmu Itālijā, kura veidota uz klasisko Tibetas klosteruniversitāšu mācību programmu bāzes. Pēc tam aizvadījis gadu nošķirtībā, praktiski nostiprinot programmā apgūtās teorētiskās zināšanas. Kopš 2015. gada ir sertificēts Mahajānas budisma filosofijas un psiholoģijas pasniedzējs.

Šīs mācības būs noderīgas ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no reliģiskās vai politiskās pārliecības, tautības, dzimuma vai citiem aspektiem, jo piedāvā pragmatiskas metodes mūsu emocionālās inteliģences attīstīšanai. Šajā apmācībā var iesaistīties jebkurā modulī.

E-pasts: info@ganden.lv
Mājas lapa: ganden.lv, facebook.com/ganden.lv

Ziedot varat Ganden centrā vai ieskaitīt kontā:
Ganden
reģistrācijas nr. 99500003137
Swedbank, kods HABALV22
konta nr. LV84HABA0551004597372

Gadījumā, ja ieteicamais ziedojums ir lielāks par to, ko varat šobrīd atļauties, ziedojiet cik varat. Viss saziedotais tiek izlietots pateicībai skolotājiem par mācībām un Ganden centra telpu uzturēšanai.