03.04.-04.04. FPMT Eiropas koordinators Rafaels Ferers ar tēmām – “Gudrība un līdzjūtība”, “FPMT, budisma centru un skolotāju nozīme mūsu dzīvē”.

Ganden centrā pirmo reizi viesosies spāņu izcelsmes pasniedzējs ar daudzu gadu pieredzi un ciešu saiti ar izciliem Skolotājiem. Savā pamatdarbā lielisks mediķis – Rafaels Ferers.

03. aprīlis:

10:00 – 12:00, 13:30-16:00 Tēma – Gudrība un līdzjūtība

04.aprīlis:

10:00-12:00 Tēma – Skolotājs un līnija Tibetas budismā

13:30-16:00 Tēma – FPMT līnija

Lielajā piektdienā (03. aprīlī) VS Dalai Lamas iecienītajā mācību struktūrā par to, kā savā ikdienā integrēt budisma filosofiju – “Gudrība un līdzjūtība”. Apskatīsim galvenos budisma terminus, kā divas patiesības, 4 cēlās patiesības utt. Mācīsimies kā savaldīt savu “trakojošo zilonīti” – pašlolojošo prātu- ar gudrības un līdzjūtības praksi.

Klusajā sestdienā (04.aprīlī) jau tieši pievērsīsimies Skolotāja un tā saukto “līniju” nozīmei Tibetas budismā. Kādēļ tik svarīgi iegūt autentiskas garīgās prasmes, gluži kā amatniekiem nododot meistara zināšanas bez izkropļošanas un sava nemierīgā ego pielikšanas klāt.
Pēcpusdienas sesijā uzzināsiet visu par FPMT pirmsākumiem, Lamas Ješi apbrīnojamo prātu un humora izjūtu apmierinot “hipiju” pulku interesi par Budas mācību pagājušā gadsimta 70.- tajos. Kā darbojas FPMT (jeb latviski Mahajānas Tradīcijas Saglabāšanas Apvienība) šodien, sniedzot atbalstu 157 dharmas centriem un projektiem 37 valstīs. Par to, kādas studiju un sociālās programmas pieejamas ik vienam no mums. Tāpat varēsiet arī uzdot savus jautājumus.

Dalības ziedojums: 7Eur ( vienas dienas daļas mācības), 14Eur (pilnas dienas mācības).

ra