21.jūnijā – Starptautiskā jogas diena.

Pirmo reizi Latvijā un pasaulē svin starptautisko Jogas dienu! LU Botāniskajā dārzā 21. jūnijā jau no plkst. 8:00 aicināti visi, kurus interesē jogas dažādi aspekti un Indijas tradīcijas.
Svinot VS Dalai Lamas 80. dzimšana dienu, arī Ganden centrs piedalās Starptautiskajā Jogas dienā. Saskaņā ar Tibetas mēness kalendāru VS lielā jubileja ir tieši 21.06.2015 un tai par godu visā pasaulē tiek veiktas lūgšanas Tenzina Gjatso ilggadībai un viņa globālā miera un Vidusceļa ideju realizācijai. Indija ir kļuvusi par patvērumu vairāk kā 15 tūkstošiem tibetiešu, arī VS un daudziem citiem mūsu cienītiem un iemīļotiem skolotājiem, daudzi no tiem un arī no mums praktizē dažādu veidu jogu.
Botāniskajā dārzā veidosim kopīgu draudzīgu komandu ar Riga Drikung Ngaden Choling (Latvian Drikung Kagyu Buddhist Community) . Pasākuma paredzēts no 8:00 – 18:00. Būs nepieciešami gan brīvprātīgie mūsu stenda noformēšanā un dzīvīguma nodrošināšanā visas dienas garumā, gan kopīgai mantru skandēšanai, utt. noteiktos laikos mūsu norezervētajā aktivitāšu pļaviņā pie Teterevu fonda dāvināta Lieldienu zaķa. Esam apņēmušies piedāvāt arī nelielas meditāciju nodarbības speciāli bērniem paredzētajā zonā iepretīm Palmu mājai.
Pasākuma rīkotājiem (ILCC) nepieciešama palīdzība no centriem-dalībniekiem nodrošinot kādus vispārīgie nolūkiem pielietojamus brīvprātīgos, kas gribētu izbaudīt šīs pirmās “ever” SJ dienas burvību.
Rakstiet uz info@ganden.lv – piesakiet piesakot savu atbalstu, savas idejas, piedāvājumus un jautājumus.
Vairāk informācijas šeit.