God. Džampa Ludrups

jampaAustrālietis Džampa Ludrups sācis karjeru kā skolotājs. No 1979. gada strādājis informācijas tehnoloģiju industrijā. Pēc 15 gadu darba datorzinātņu izglītības un rakstniecības jomā viņš pilnībā mainījis dzīvesveidu, kļūstot par Tibetas budisma tradīcijas mūku.
1996. gadā viņš pavadīja Viņa Ekselenci Lamu Zopu Rinpoči viņa braucienā pa Nepālu, Indiju, Singapūru un Malaiziju. Tolaik Lama Zopa pirmo reizi satikās ar fen šui meistaru Yap Cheng Hai un pasaulē populāro senās mācības eksperti un rakstnieci Lilianu Tū (Lillian Too).
Sava skolotāja Lamas Zopas mudināts, Džampa sāka studēt Fen Šui sistēmu un pēc veiksmīgas prakses vairāku gadu garumā sāka sniegt padomus un konsultācijas. Šo gadu laikā viņš konsultējis daudzus uzņēmumus un privātpersonas, kā arī vadījis lekcijas un nodarbības dažādās valstīs, piemēram, Austrālijā, Singapūrā, Indonēzijā, Indijā, Nepālā, Anglijā, Dienvidāfrikā, Francijā, Spānijā, Monako un Itālijā. Latvijā iepriekš viesojies 2006. gada vasarā.

2013. gadā viņa sastādītā grāmata “Fen Šui: Seeing Is Believing:Essential Geomancy for Beginners and Skeptics” ievada ļoti interesantu projektu, darbs pie kura šobrīd jau ir pabeigts un septembrī piedzīvos pirmizrādi Latvijā – dokumentālo filmu ciklu par Fen Šui sakarībām tādās slavenās vietās kā Florence, Ņujorka, Luvras pils u.c. “Water and WInd. Feng Shui in Famous Places”

Šeit varat noskatīties filmu sērijas treileri: https://vimeo.com/72511478
Sīkāka informācija par Džampu Ludrupu atrodama viņa mājas lapā www.jlgeomancy.com.